* Διαχωρίστε το συνολικό ποσό με το κόστος κάθε μήλου: 2.04 / 0.06 =34
Μπορείτε να αγοράσετε 34 μήλα.
Πνευματικά δικαιώματα © Γνώση Υπολογιστών Όλα τα δικαιώματα κατοχυρωμένα